ilustracja plan gminy

W związku z planowanym przystąpieniem do zmiany punktowej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Tokarnia – Obszar A obejmującego miejscowości Bogdanówka, Krzczonów, Skomielna Cz., Tokarnia, Więciórka i Zawadka (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2020r, poz. 804 z dn. 24.01.2020 r.), Wójt Gminy Tokarnia ogłasza, że wnioski o zmianę przeznaczenia działek w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego można składać do dnia 18.11.2022 roku. Wnioski złożone po upływie ww. terminu nie będą uwzględnione w planowanej procedurze planistycznej i zostaną uwzględnione dopiero podczas kolejnych zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

 Wnioski można składać:

  • w formie papierowej do Wójta Gminy Tokarnia,
  • w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wniosek o zmianę przeznaczenia w planie zagospodarowania przestrzennego może złożyć właściciel lub wspólnie współwłaściciele działki . We wniosku należy podać dane właściciela/właścicieli, nr działki i nazwę miejscowości, w której się znajduje działka, oraz wnioskowane przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. 

Wójt Gminy Tokarnia mgr inż. Marek Kluska