plakat projektu

                Gmina Tokarnia realizuje projekt: Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych dofinansowany z Funduszy Europejskich.

logo szkoły muzycznej

Szkoła Muzyczna I stopnia im. O. Kolberga w Czasławiu – oddział w Krzczonowie, informuje o możliwości nauki w roku szkolnym 2020/2021 w pierwszej klasie na następujących instrumentach: skrzypce, gitara, wiolonczela, flet, saksofon, trąbka, perkusja, akordeon, fortepian. Dokumenty oraz dodatkowe informacje w sekretariacie szkoły w Krzczonowie.

plakat Zdalna Szkoła +

W dniu 24 maja 2020 r. Gmina Tokarnia podpisała kolejną umowę z Centrum Projektów Polska Cyfrowa o przyznanie dotacji w wysokości 105 tys. złotych na zakup laptopów do szkół w ramach projektu „Gmina Tokarnia – Zdalna Szkoła +” .

plakat akcji Małopolska Olimpiada Frekwencji

Drogi Rodzicu! Twoja obywatelska postawa to przede wszystkim dobry przykład dla młodego pokolenia, ale także szansa na atrakcyjną formę edukacji dla Twojego dziecka w kolejnym roku nauki w szkole.

plakat nabór do szkoły muzycznej

Nabór kandydatów do Szkoły Muzycznej w Czasławiu - rok szkolny 2020/2021
Kwestionariusz i wniosek do Szkoły należy przesłać drogą mailową do 15 czerwca. Więcej informacji na stronie http://www.smczaslaw.pl/artykul/66/2/1254.html