plakat projektu Pod biało - czerwoną

            Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Dzięki naszemu licznemu  zaangażowaniu w akcję, zostanie  sfinansowany przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakup masztów i flag dla gminy Tokarnia.

Aby dołączyć do projektu wystarczy wejść na stronę internetową: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/. Należy kliknąć w niebieskie okienko: „oddaj głos poparcia”, a następnie wpisać nazwę naszej gminy i kliknąć „wyślij”. Akcja oddawania głosów trwa do 11 listopada tego roku.  „Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.