Jeżeli macie Państwo informację o  osobach starszych, chorych, niepełnosprawnych  w szczególności poddanych kwarantannie I  nie mających wsparcia ze strony rodziny (przebywających na terenie Gminy Tokarnia ) prosimy o informowanie tutejszy Ośrodek telefonicznie pod numerem telefonu 12/ 274 70 63 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o konieczności udzielenia pomocy tym osobom.

Za wszelkie informacje będziemy wdzięczni.

KORONAWIRUS OGRANICZENIE WIZYT W GOPS W TOKARNI

W związku z sytuacją  rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 w Polsce Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tokarni pracuje w trybie interwencyjnym. W trosce o wspólne bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Gminnym Ośrodku Pomocy Społeczne w Tokarni do  załatwiania jedynie pilnych przypadków.

Wszelkie sprawy prosimy  załatwiać drogą telefoniczną lub mailową.

Osoby, które w ostatnich tygodniach przebywały za granicami Polski prosimy o zaniechanie bezpośrednich wizyt w Ośrodku.

Zachęcam do kontaktu;

telefonicznego nr 12 2747063

Szanowni Państwo, sytuacja jest wyjątkowa, postępując rozsądnie i odpowiedzialnie minimalizujemy zagrożenie zachorowania zarówno nas, jak również naszych bliskich oraz sąsiadów.

Za utrudnienia przepraszamy

Aleksandra Majerek-Zięba

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tokarni

APEL DO RODZIN I SĄSIADÓW OSÓB STRSZYCH, SAMOTNYCH I CHORYCH!!!

DRODZY PAŃSTWO dbając w szczególny sposób o osoby starsze, chore i niepełnosprawne,  które są narażone na największe ryzyko związane z koronawirusem kieruję do Państwa ogromny apel; o wrażliwość i w razie potrzeby o udzielenie pomocy osobom starszym, samotnym z Państwa rodziny i z sąsiedztwa.

Drodzy Seniorzy  apeluję, żeby w miarę możliwości ograniczyć aktywność. Przeczekajcie ten czas w domach.

Osoby starsze i samotne (nie mające najbliższej rodziny!) mogą zwrócić się do GOPS w Tokarnia o pomoc.

Prosimy dzwonić pod nr tel. 12 2747063 codziennie w godzinach od 8.00 do 12.00.