ilustracja

Po raz kolejny Przychodnia Zdrowia w Krzczonowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane i chętne do udziału w akcji „TWOJA KREW MOJE ŻYCIE”.

Krew będzie można oddać w dniu 13 lutego 2022 r. w godzinach od 8.30 do 12.00  w Przychodni Zdrowia w Krzczonowie. Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi. Zgłaszający się do oddania krwi ( 18 – 65 lat) powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL tj. dowód osobisty. 

Akcja koordynowana przez Panią dr Agatę Krzywoń jest organizowana już po raz trzeci wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie – oddział terenowy w Myślenicach.

Do tej pory dzielnych osób, które chętnie oddawały swoją krew nie brakowało, mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, w końcu to nasz największy skarb, którym można się podzielić.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 12/274 75 51 lub 12/373 22 26 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..