Home
Home
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Your Account
Cyfrowy Urząd
Forums
Forum
KONTAKT
Urząd Gminy w Tokarni
32-436 Tokarnia 380
tel. 122747022
fax. 122747025
mail: sekretariat@tokarnia.info.pl
www.bip.malopolska.pl/ugtokarnia

PREZENTACJA GMINY
 
Położenie
Gospodarka
Sołectwa
Turystyka
Kultura
Zabytki
Kalwaria Tokarska
Galerie

AKTUALNOŚCI
Aktualności - archiwum
Statystyki
Zawartość
Forum
Aktywność Szansą na Sukces

Wszystkich wejść
Otrzymaliśmy
4423847
odsłon strony od Grudzień 2005

SZUKAJ
Typ wyszukiwania


Zaawansowane

PETYCJE

Odnośniki
Parafia Rzymskokatolicka
w Krzczonowie
www.krzczonow.diecezja.pl

Gimnazjum w Tokarni
www.tokarnia.edu.pl

Parafia Rzymskokatolicka
w Skomielnej Czarnej
www.skom.pogotowie.org
/index0.html


Szkoła Podstawowa
w Krzczonowie
www.spkrzczonow.
republika.pl

Gimnazjum w Krzczonowie
www.gimkrzczonow.
w.interia.pl

Szkoła Podstawowa
Nr 1 w Tokarnia
www.sptok.republika.pl

Szkoła Podstawowa
w Skomielnej Czarnej

Samorządowe Pzedszkole w Tokarni
INFROMACJE - ODPADY
KONTAKT
Urząd Gminy w Tokarni
32-436 Tokarnia 380
tel. 12 2747022 wew. 31
 
AKTUALNOŚCI


DEKLARACJE


PRZEPISY PRAWNE
Elektroniczna Skrzynka Podawcza

STOP POŻAROM TRAW

Ostrzeżenia meteorologiczne

PLAN DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH
KPP w Myślenicach informuje, że dla Gminy Tokarnia został opracowany plan działań priorytetowych obejmujący następujące zagadnienie:
  • Niestosowanie się do przepisów prawa przez osoby spożywające alkohol w miejscach do tego niewyznaczonych w miejscowości Krzczonów oraz kierowanie osób uzależnionych od spożywania alkoholu/ narkotyków do GKRPA w Tokarni.
  • Niestosowanie się do przepisów Art. 43' Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi  oraz innych przepisów porządkowych w rejonie Kościoła, w szczególności w rejonie pobliskich placówek handlowych oraz przystanku autobusowego w miejscowości Skomielna Czarna

PORTAL IRZplus


Portal przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

Aktualności: Zaproszenie na V Myślenickie Targi Pracy
Informacje Uprzejmie informuję, że w dniu 12 kwietnia br. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno Ekonomicznych
w Myślenicach odbędą się V Myślenickie Targi Pracy.
Jak co roku tak i tym razem organizacji Targów podjął się Powiatowy Urząd Pracy
w Myślenicach, a patronat honorowy nad tą inicjatywą objął Starosta Myślenicki.
Oferta Powiatowego Urzędu Pracy skierowana jest do pracodawców z terenu Powiatu Myślenickiego i okolic oferujących wolne miejsca pracy lub planujących w najbliższym czasie zwiększenie zatrudnienia w swojej firmie. Do udziału w Targach Pracy Urząd Pracy zaprasza także osoby bezrobotne oraz osoby pracujące, które myślą o zmianie dotychczasowej pracy.
Targi Pracy to jedyny sposób bezpośredniego kontaktu osób poszukujących pracy z pracodawcami. Stwarzają one wiele możliwości, które w konsekwencji zwiększą szansę na znalezienie atrakcyjnej pracy:  •     Możliwość pozostawienia swojego CV. Istotną zaletą udziału w targach jest możliwość pozostawienia swojego CV na stoisku danej firmy. Dzięki temu, jeśli pojawi się stanowisko odpowiadające kompetencjom kandydata, potencjalny pracodawca będzie mógł od razu skontaktować się z nim i zaproponować udział w rekrutacji. Niewykluczone też, że CV wręczone bezpośrednio osobie odpowiedzialnejza rekrutację, obecnej na stoisku, zainteresuje ją na tyle, że od razu zaprosi kandydata na pierwszą rozmowę.
  • Szansa na poznanie wielu pracodawców w jednym miejscuTargi pracy dedykowane są przede wszystkim osobom bezrobotnym oraz kandydatom, którzy mają już pracę, ale rozważają jej zmianę . Udział w nich może być również korzystny dla  studentów i absolwentów. Uczestniczące w wydarzeniach osoby mają możliwość spotkania w jednym miejscu przedstawicieli zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych firm.
  •  Możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży. Uczestnictwo w targach pracy daje ponadto możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami oraz ścieżką kariery w danej firmie, o czym nie można przeczytać w ogłoszeniu o pracę.Są one wyselekcjonowane oraz skierowane do grupy docelowej, która będzie brała udziałw targach.
  •  Możliwość zapoznania się z wymaganiami pracodawcyPodczas targów pracy pracodawcy zapewniają możliwość odbycia krótkiej rozmowy rekrutacyjnej mającej na celu uzyskanie informacji o doświadczeniu zawodowym potencjalnych kandydatów. Jest to bardzo dobra okazja, aby sprawdzić czy doświadczeniei wiedza kandydata spełniają aktualne wymagania danej organizacji. W czasie rozmowy uczestnik targów może dowiedzieć się jakich brakuje mu kwalifikacji, aby otrzymać daną ofertę pracy. Dla każdego kandydata będzie to cenna wskazówka, ponieważ dowie się nad rozwojem jakich kompetencji powinien popracować.
  •  Możliwość uzyskania porady zawodowej oraz udziału w warsztatachTargi pracy dają również możliwość spotkania z doradcą zawodowym, który pomoże w określeniu największych zalet kandydata, obszarów do rozwoju oraz doradzi jakie podjąć kroki, aby zdobyć pracę, która pozwoli najlepiej wykorzystać jego doświadczenie, wiedzę oraz kompetencje. Porady zawodowe są bezpłatne i niejednokrotnie skutecznie ukierunkowują kandydatów do wybrania odpowiedniej ścieżki zawodowej. Nieodzownym elementem targów są zajęcia edukacyjne w postaci warsztatów. Dotyczą one przede wszystkim zagadnień z zakresu autoprezentacji, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej oraz aktualnych trendów na rynku pracy.
  • Możliwość uzyskania informacji o firmie od samych pracowników. Dzięki spotkaniu twarzą w twarz z przedstawicielami pracodawców, kandydaci mają szansę zadawać im pytania na temat samej firmy i warunków pracy. Warto, aby przed podejściem do stoiska, kandydat zastanowił się jakie informacje chciałby uzyskać. Bezpośrednie spotkanie z przedstawicielem działu HR w czasie targów pracy ma z pewnością mniej oficjalny charakter i pozwala na zadanie większej ilości pytań. Pytania mogą dotyczyć nie tylko pracy na danym stanowisku czy aktualnych wymagań. Zazwyczaj kandydaci chcieliby się dowiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie oraz jakie są oczekiwania wobec kandydatów na dane stanowisko. Z ogłoszenia o pracę kandydat na pewno nie dowiedziałby się więcej niż dowie się od przedstawiciela firmy, w której chciałby pracować.  Jednocześnie Targi pracy są bardzo dobrą okazją dla kandydata do zaprezentowania się przed przedstawicielem firmy, w której chciałby pracować. Jeśli uczestnik targów zabłyśnie wiedzą na branżowy temat lub wykaże się wysoką kulturą osobistą jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie zapamiętany i zwiększy swoje szanse na zaproszenie do udziału w rekrutacji. Warto pamiętać, że w rozmowie bezpośredniej efekt pierwszego wrażenia zawsze rzutuje na dalszy kontakt.


Wszelkich informacji udzielają  doradcy klienta
  • W Centrum Aktywizacji Zawodowej w Myślenicach pod nr tel. 12 372 96 16 (22,23,24,25,26,) lub osobiście  sala obsługi -  budynek B i Klub Pracy – budynek A; pok. 20  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myślenicach, ul. Drogowców 2.
  •     W Zamiejscowym Centrum Aktywizacji Zawodowej w Dobczycach pod nr tel. 12 271 01 44, lub osobiście w Filii PUP w Dobczycach, ul. Szkolna 20b, 32-410 Dobczyce.

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach


Wysłano dnia 22-03-2018 o godz. 09:35:43 przez DDragosz

 
Pokrewne linki
· Więcej o Informacje
· Napisane przez DDragosz


Najczęściej czytany artykuł o Informacje:
Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Skomielnej Czarnej


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


Pokrewne tematy

Aktualność z terenu Gminy Tokarnia

Website engine code is copyright by PHP-Nuke.
Prawa autorskie: Gmina Tokarnia.
Webmaster: Dariusz Dragosz
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Tworzenie strony: 0.05 sekund