Home
Home
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Your Account
Cyfrowy Urząd
Forums
Forum
KONTAKT
Urząd Gminy w Tokarni
32-436 Tokarnia 380
tel. 122747022
fax. 122747025
mail: sekretariat@tokarnia.info.pl
www.bip.malopolska.pl/ugtokarnia

PREZENTACJA GMINY
 
Położenie
Gospodarka
Sołectwa
Turystyka
Kultura
Zabytki
Kalwaria Tokarska
Galerie

AKTUALNOŚCI
Aktualności - archiwum
Statystyki
Zawartość
Forum
Aktywność Szansą na Sukces

Wszystkich wejść
Otrzymaliśmy
4323841
odsłon strony od Grudzień 2005

SZUKAJ
Typ wyszukiwania


Zaawansowane

PETYCJE

Odnośniki
Parafia Rzymskokatolicka
w Krzczonowie
www.krzczonow.diecezja.pl

Gimnazjum w Tokarni
www.tokarnia.edu.pl

Parafia Rzymskokatolicka
w Skomielnej Czarnej
www.skom.pogotowie.org
/index0.html


Szkoła Podstawowa
w Krzczonowie
www.spkrzczonow.
republika.pl

Gimnazjum w Krzczonowie
www.gimkrzczonow.
w.interia.pl

Szkoła Podstawowa
Nr 1 w Tokarnia
www.sptok.republika.pl

Szkoła Podstawowa
w Skomielnej Czarnej

Samorządowe Pzedszkole w Tokarni
INFROMACJE - ODPADY
KONTAKT
Urząd Gminy w Tokarni
32-436 Tokarnia 380
tel. 12 2747022 wew. 31
 
AKTUALNOŚCI


DEKLARACJE


PRZEPISY PRAWNE
Elektroniczna Skrzynka Podawcza

STOP POŻAROM TRAW

Ostrzeżenia meteorologiczne

PLAN DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH
KPP w Myślenicach informuje, że dla Gminy Tokarnia został opracowany plan działań priorytetowych obejmujący następujące zagadnienie:
  • Niestosowanie się do przepisów prawa przez osoby spożywające alkohol w miejscach do tego niewyznaczonych w miejscowości Krzczonów oraz kierowanie osób uzależnionych od spożywania alkoholu/ narkotyków do GKRPA w Tokarni.
  • Niestosowanie się do przepisów Art. 43' Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi  oraz innych przepisów porządkowych w rejonie Kościoła, w szczególności w rejonie pobliskich placówek handlowych oraz przystanku autobusowego w miejscowości Skomielna Czarna

PORTAL IRZplus


Portal przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

Aktualności: PROGRAM WSPIERANIA RODZINY W GMINIE TOKARNIA - ankieta
InformacjeOd stycznia 2018 roku samorząd lokalny rozpoczął pracę nad opracowaniem Programu Wspierania Rodziny w Gminie Tokarnia.

 Poprzedni dokument strategiczny został przyjęty w formie załącznika do Uchwały Nr XXXVII/210/2014 Rady Gminy Tokarnia z dnia 28 maja 2014 roku. W trakcie obowiązywania Programu wszystkie placówki oświatowe miały dostęp do boisk, hal i sal sportowych. Funkcjonował ORLIK i 3 kompleksy boisk sportowych w odrębnych wsiach. Zadania na rzecz przeciwdziałania niedostosowaniu społecznemu, związane z propozycjami aktywnych form zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży samorząd terytorialny realizuje przy wykorzystaniu środków własnych, dotacji celowych, środków w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    Przy każdej placówce oświatowej działają świetlice szkolne. Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są również przez GOKiS w Tokarni i jego filię w Skomielnej Czarnej. Od 2014 roku Gmina Tokarnia realizuje Projekt „Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą”, w ramach którego powstały w naszej gminie ośrodki wsparcia - kluby samopomocowe prowadzone przez organizację pozarządową. Na terenie Gminy prężnie działają również uczniowskie i młodzieżowe kluby sportowe, orkiestry dęte , zespoły regionalne oraz szkoła muzyczna. Od kilku lat corocznie realizowany jest Program „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Od 2013 roku na terenie gminy funkcjonuje Punkt Konsultacyjny ds. Problemów Alkoholowych i Przemocy w Rodzinie.  Wszystkie te  inicjatywy wpisują się w założenia Programu Wspierania Rodziny w Gminie Tokarnia.
    Koordynatorem prac nad obecnie opracowywanym Programem Wspierania Rodziny jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tokarni.
    Zwracamy się do wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Tokarnia o czynny udział w pracach przygotowawczych dokument programowy. W tym celu udostępniamy Państwu ankietę ”Problemy rodzin i dzieci”. Ankieta została przygotowana w formie pdf, zachęcamy wszystkich mieszkańców chętnych do pobrania jej za pośrednictwem Internetu. Ankieta jest anonimowa.
Wypełnione ankiety prosimy składać w formie papierowej w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tokarni lub w sekretariacie Urzędu Gminy Tokarnia lub w formie elektronicznej (na adres: gops_tokarnia@poczta.onet.pl) do dnia: 20 lutego 2018 r.     

ANKIETA DO WYPEŁNIENIA

GOPS W TOKARNI
Wysłano dnia 10-01-2018 o godz. 09:48:18 przez DDragosz

 
Pokrewne linki
· Więcej o Informacje
· Napisane przez DDragosz


Najczęściej czytany artykuł o Informacje:
Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Skomielnej Czarnej


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


Pokrewne tematy

Aktualność z terenu Gminy Tokarnia

Website engine code is copyright by PHP-Nuke.
Prawa autorskie: Gmina Tokarnia.
Webmaster: Dariusz Dragosz
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Tworzenie strony: 0.05 sekund